HONGLITRONIC LM002H384W-9B4C12(Ra4)-S(ANSI-3500K)
| Manufacturer |
HONGLITRONIC
Asian Brands |
| MPN | LM002H384W-9B4C12(Ra4)-S(ANSI-3500K) |
| LCSC Part # | C22398595 |
| Packaging | SMD,13.5x13.5mm |
| Customer # | |
| Description | 1400lm 3500K 90 36V -40℃~+85℃ SMD,13.5x13.5mm LED COBs, Engines, Modules, Strips RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED COBs, Engines, Modules, Strips | |
| Manufacturer | HONGLITRONIC | |
| Packaging | SMD,13.5x13.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 108 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
85
85
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.0961 | $ 1.10 |
10+ | $ 0.9126 | $ 9.13 |
30+ | $ 0.812 | $ 24.36 |
108+ | $ 0.6983 | $ 75.42 |
540+ | $ 0.6479 | $ 349.87 |
1,296+ | $ 0.6252 | $ 810.26 |
Standard Packaging 108/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$