HONGLITRONIC LM002H384W-7B3C12(Ra5)(ANSI-2700K)
| Manufacturer |
HONGLITRONIC
Asian Brands |
| MPN | LM002H384W-7B3C12(Ra5)(ANSI-2700K) |
| LCSC Part # | C22398579 |
| Packaging | SMD,13.5x13.5mm |
| Customer # | |
| Description | 920lm 95 120° 10.8W 36V -35℃~+80℃ SMD,13.5x13.5mm LED COBs, Engines, Modules, Strips RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED COBs, Engines, Modules, Strips | |
| Manufacturer | HONGLITRONIC | |
| Packaging | SMD,13.5x13.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 108 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
82
82
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.911 | $ 0.91 |
10+ | $ 0.7226 | $ 7.23 |
30+ | $ 0.6285 | $ 18.86 |
108+ | $ 0.5473 | $ 59.11 |
540+ | $ 0.4921 | $ 265.73 |
1,296+ | $ 0.4628 | $ 599.79 |
Standard Packaging 108/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$