HONGLITRONIC LM002H384W-7B3C12(Ra2)-S(ANSI-2700K)
| Manufacturer |
HONGLITRONIC
Asian Brands |
| MPN | LM002H384W-7B3C12(Ra2)-S(ANSI-2700K) |
| LCSC Part # | C22398571 |
| Packaging | SMD,13.5x13.5mm |
| Customer # | |
| Description | 1100lm 2700K 80 9W 36V Warm White -40℃~+85℃ SMD,13.5x13.5mm LED COBs, Engines, Modules, Strips RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED COBs, Engines, Modules, Strips | |
| Manufacturer | HONGLITRONIC | |
| Packaging | SMD,13.5x13.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 108 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
66
66
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.7161 | $ 0.72 |
10+ | $ 0.5814 | $ 5.81 |
30+ | $ 0.5132 | $ 15.40 |
108+ | $ 0.4466 | $ 48.23 |
540+ | $ 0.406 | $ 219.24 |
1,296+ | $ 0.3865 | $ 500.90 |
Standard Packaging 108/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$