Toponelec FBS10-3.5
| Manufacturer |
Toponelec
Asian Brands |
| MPN | FBS10-3.5 |
| LCSC Part # | C22387871 |
| Packaging | P=3.5mm |
| Customer # | |
| Description | P=3.5mm Accessories RoHS |
| Datasheet | |
| Custom Cables | MOQ 1pc |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Connectors, Interconnects/Terminal Blocks/Terminal Block Accessories/Accessories | |
| Manufacturer | Toponelec | |
| Packaging | P=3.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 50 |
| Sales Unit | Piece |
LCSC offers a comprehensive range of cost-effective custom cable solutions tailored for diverse electronic components and electrical applications. Our products comply with RoHS and UL standards, guaranteeing premium quality and reliability. Leveraging our extensive on-site connector inventory, we provide flexible services with no MOQ, rapid quoting, and short lead times—ensuring a seamless and efficient procurement experience.
Learn more.
In-Stock:
50
50
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.4255 | $ 0.43 |
10+ | $ 0.4149 | $ 4.15 |
30+ | $ 0.4089 | $ 12.27 |
100+ | $ 0.4014 | $ 40.14 |
Standard Packaging 50/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$