HenryTech H3-TC1-1-13M+
| Manufacturer |
HenryTech
Asian Brands |
| Mfr. Part # | H3-TC1-1-13M+ |
| LCSC Part # | C22383443 |
| Package | SMD-5P,3.8x3.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | RF Balun Transformer 4.5 - 3000MHz 50Ω 1:1 Balun |
| Description | 20° 4.5MHz~3GHz 2.3dB 1:1 SMD-5P,3.8x3.8mm Balun RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/Balun | |
| Manufacturer | HenryTech | |
| Package | SMD-5P,3.8x3.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,000
2,000
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.1819 $ 1.0638 | $ 1.06 |
10+ | $ 0.9804 $ 0.8824 | $ 8.82 |
30+ | $ 0.8701 $ 0.7831 | $ 23.49 |
100+ | $ 0.7437 $ 0.6694 | $ 66.94 |
500+ | $ 0.6893 $ 0.6204 | $ 310.20 |
1,000+ | $ 0.6638 $ 0.5975 | $ 597.50 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$