HenryTech H3-ADT16-6T+
| Manufacturer | HenryTechAsian Brands |
| MPN | H3-ADT16-6T+ |
| LCSC Part # | C22383440 |
| Packaging | SMD-6P,7.2x6.4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | RF Balun Transformer 0.3 - 70MHz z50Q 1:16 Balun |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/Balun | |
| Manufacturer | HenryTech | |
| Packaging | SMD-6P,7.2x6.4mm | |
| Amplitude Balance (Max) | 0.1dB | |
| Return Loss(Min) | 14dB | |
| Phase Difference | 0.1° | |
| Frequency Range | 300kHz~70MHz | |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ | |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 1:16 | |
| Insertion Loss | 3dB |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 900
900 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 3.058 | $ 3.06 |
| 10+ | $ 2.6237 | $ 26.24 |
| 30+ | $ 2.366 | $ 70.98 |
| 100+ | $ 1.9577 | $ 195.77 |
| 500+ | $ 1.8377 | $ 918.85 |
| 1,000+ | $ 1.7826 | $ 1782.60 |
Standard Packaging1000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |



