AI-SENSING NHC-1002
| Manufacturer | AI-SENSINGAsian Brands |
| MPN | NHC-1002 |
| LCSC Part # | C22377636 |
| Packaging | SMD-8P,5x5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD-8P,5x5mm Gas Sensor RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Gas Sensor | |
| Manufacturer | AI-SENSING | |
| Packaging | SMD-8P,5x5mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 5.3721 | $ 5.37 |
| 10+ | $ 5.1301 | $ 51.30 |
| 30+ | $ 4.9807 | $ 149.42 |
| 100+ | $ 4.8557 | $ 485.57 |
Standard Packaging100/Full Tray | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 9026809000 |
| USHTS | 9026806000 |
| TARIC | 9026808000 |
| CAHTS | 9026800000 |
| BRHTS | 90268000 |
| INHTS | 90268090 |
| MXHTS | 9026.80.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 9026809000 |
| USHTS | 9026806000 |
| TARIC | 9026808000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 9026800000 |
| BRHTS | 90268000 |
| INHTS | 90268090 |
| MXHTS | 9026.80.99 |



