Lian Xin Technology XDSFP-020-0852
| Manufacturer |
Lian Xin Technology
Asian Brands |
| MPN | XDSFP-020-0852 |
| LCSC Part # | C22375244 |
| Packaging | SMD,P=0.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SFP+ 1X1 CONNECTOR |
| Description | SMD,P=0.8mm Pluggable Connector Accessories RoHS |
| Datasheet | |
| Custom Cables | MOQ 1pc |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Connectors, Interconnects/Pluggable Connectors/Pluggable Connector Accessories | |
| Manufacturer | Lian Xin Technology | |
| Packaging | SMD,P=0.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8536901100 |
| USHTS | 8536908585 |
| TARIC | 8536901000 |
| CAHTS | 8536900090 |
| BRHTS | 85369010 |
| INHTS | 85369010 |
| MXHTS | 8536.90.11 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 600 |
| Sales Unit | Piece |
LCSC offers a comprehensive range of cost-effective custom cable solutions tailored for diverse electronic components and electrical applications. Our products comply with RoHS and UL standards, guaranteeing premium quality and reliability. Leveraging our extensive on-site connector inventory, we provide flexible services with no MOQ, rapid quoting, and short lead times—ensuring a seamless and efficient procurement experience.
Learn more.
In-Stock:
762
762
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.5135 | $ 0.51 |
10+ | $ 0.4021 | $ 4.02 |
30+ | $ 0.3553 | $ 10.66 |
100+ | $ 0.2955 | $ 29.55 |
600+ | $ 0.2697 | $ 161.82 |
1,200+ | $ 0.2535 | $ 304.20 |
Standard Packaging 600/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$