ALPSALPINE RKJXV1220001
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | RKJXV1220001 |
| LCSC Part # | C219778 |
| Package | Through Hole-10P,21.3x17.8mm |
| Customer # | |
| Description | Through Hole-10P,21.3x17.8mm Navigation Switches, Joystick RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Switches/Navigation Switches, Joystick | |
| Manufacturer | ALPSALPINE | |
| Package | Through Hole-10P,21.3x17.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 142 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,278
1,278
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.7418 | $ 0.74 |
10+ | $ 0.6031 | $ 6.03 |
30+ | $ 0.5329 | $ 15.99 |
142+ | $ 0.4084 | $ 57.99 |
568+ | $ 0.367 | $ 208.46 |
994+ | $ 0.3446 | $ 342.53 |
Standard Packaging 142/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$