EATON MOVGT14V200K
| Manufacturer | |
| MPN | MOVGT14V200K |
| LCSC Part # | C21704973 |
| Packaging | Through Hole,P=7.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Through Hole,P=7.5mm Mixed Technology RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Transient Voltage Suppressors (TVS)/Mixed Technology | |
| Manufacturer | EATON | |
| Packaging | Through Hole,P=7.5mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 300 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 0.1964 | $ 0.20 |
| 300+ | $ 0.0784 | $ 23.52 |
| 600+ | $ 0.0758 | $ 45.48 |
| 900+ | $ 0.0745 | $ 67.05 |
Standard Packaging300/Full Bag | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541100000 |
| USHTS | 8541100040 |
| TARIC | 8541100000 |
| CAHTS | 8541100090 |
| BRHTS | 85411011 |
| INHTS | 85411000 |
| MXHTS | 8541.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541100000 |
| USHTS | 8541100040 |
| TARIC | 8541100000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8541100090 |
| BRHTS | 85411011 |
| INHTS | 85411000 |
| MXHTS | 8541.10.01 |

