VISHAY PTCTT95R200GTE
| Manufacturer | |
| MPN | PTCTT95R200GTE |
| LCSC Part # | C2154112 |
| Packaging | SMD-4P,7.2x9mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD-4P,7.2x9mm PTC Thermistors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Temperature Sensors/PTC Thermistors | |
| Manufacturer | VISHAY | |
| Packaging | SMD-4P,7.2x9mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 2.0215 | $ 2.02 |
| 200+ | $ 0.7833 | $ 156.66 |
| 500+ | $ 0.7547 | $ 377.35 |
| 1,000+ | $ 0.742 | $ 742.00 |
Standard Packaging1000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |

