ALLEGRO APS12450LLHALX-0SLA
| Manufacturer | |
| MPN | APS12450LLHALX-0SLA |
| LCSC Part # | C2152872 |
| Packaging | SOT-23W |
| Customer # | |
| Key Attributes | SOT-23W Switches (Solid State) RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Magnetic Sensors/Switches (Solid State) | |
| Manufacturer | ALLEGRO | |
| Packaging | SOT-23W |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 30000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Notify Me
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 0.4647 | $ 0.46 |
| 200+ | $ 0.1806 | $ 36.12 |
| 500+ | $ 0.1745 | $ 87.25 |
| 1,000+ | $ 0.1714 | $ 171.40 |
Standard Packaging30000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |

