OMRON G3VM-61VY3(TR)
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | G3VM-61VY3(TR) |
| LCSC Part # | C2152318 |
| Package | SOP-4-2.54mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | MOSFET Relays, SOP 4-pin, General-purpose Type |
| Description | Solid State SPST-NO(1 Form A) SOP-4-2.54mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Relays/Solid State Relays (SSR) | |
| Manufacturer | OMRON | |
| Package | SOP-4-2.54mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536411090 |
| USHTS | 8536410030 |
| TARIC | 8536411090 |
| CAHTS | 8536410099 |
| BRHTS | 85364100 |
| INHTS | 85364100 |
| MXHTS | 8536.41.10 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
24,385
24,385
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.2412 | $ 1.24 |
10+ | $ 1.1169 | $ 11.17 |
30+ | $ 0.9991 | $ 29.97 |
100+ | $ 0.9119 | $ 91.19 |
500+ | $ 0.8425 | $ 421.25 |
1,000+ | $ 0.8264 | $ 826.40 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$