chxunda XD-JP254-1-60-OP-L-G1
| Manufacturer |
chxunda
Asian Brands |
| MPN | XD-JP254-1-60-OP-L-G1 |
| LCSC Part # | C20613869 |
| Packaging | P=2.54mm |
| Customer # | |
| Description | Open-Top 2.54mm P=2.54mm Shunts, Jumpers RoHS |
| Datasheet | |
| Custom Cables | MOQ 1pc |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Connectors, Interconnects/Shunts, Jumpers | |
| Manufacturer | chxunda | |
| Packaging | P=2.54mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536901100 |
| USHTS | 8536908585 |
| TARIC | 8536901000 |
| CAHTS | 8536900090 |
| BRHTS | 85369010 |
| INHTS | 85369010 |
| MXHTS | 8536.90.11 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 50 |
| Multiple | 50 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
LCSC offers a comprehensive range of cost-effective custom cable solutions tailored for diverse electronic components and electrical applications. Our products comply with RoHS and UL standards, guaranteeing premium quality and reliability. Leveraging our extensive on-site connector inventory, we provide flexible services with no MOQ, rapid quoting, and short lead times—ensuring a seamless and efficient procurement experience.
Learn more.
In-Stock:
12,600
12,600
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
50+ | $ 0.0197 | $ 0.99 |
500+ | $ 0.0154 | $ 7.70 |
2,000+ | $ 0.0131 | $ 26.20 |
4,000+ | $ 0.0117 | $ 46.80 |
24,000+ | $ 0.0104 | $ 249.60 |
50,000+ | $ 0.0098 | $ 490.00 |
Standard Packaging 2000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$