FANGCHENG LCM7060-302
| Manufacturer |
FANGCHENG
Asian Brands |
| MPN | LCM7060-302 |
| LCSC Part # | C20611014 |
| Packaging | SMD-4P,7x6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 800mA 2LN 3.5kΩ SMD |
| Description | 2Line Common Mode Choke Surface Mount-4P 7x6mm 3.5kΩ@100MHz 800mA DCR 80mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | FANGCHENG | |
| Packaging | SMD-4P,7x6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,107
1,107
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.4329 | $ 0.43 |
10+ | $ 0.3389 | $ 3.39 |
30+ | $ 0.2967 | $ 8.90 |
100+ | $ 0.2465 | $ 24.65 |
500+ | $ 0.2238 | $ 111.90 |
1,500+ | $ 0.2108 | $ 316.20 |
Standard Packaging 1500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$