FANGCHENG LCM7060-222
| Manufacturer |
FANGCHENG
Asian Brands |
| MPN | LCM7060-222 |
| LCSC Part # | C20611012 |
| Packaging | SMD-4P,7x6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 1.2A 2LN 2kΩ SMD |
| Description | 2Line Common Mode Choke Surface Mount-4P 7x6mm 2kΩ@100MHz 1.2A DCR 60mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | FANGCHENG | |
| Packaging | SMD-4P,7x6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
435
435
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.3656 | $ 1.83 |
50+ | $ 0.2849 | $ 14.25 |
150+ | $ 0.2517 | $ 37.76 |
1,500+ | $ 0.2168 | $ 325.20 |
3,000+ | $ 0.1979 | $ 593.70 |
4,500+ | $ 0.1852 | $ 833.40 |
Standard Packaging 1500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$