TT Electronics SPP2UL15R0JLF
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | SPP2UL15R0JLF |
| LCSC Part # | C20562622 |
| Package | Through Hole,D4.3xL14.5mm |
| Customer # | |
| Description | Through Hole,D4.3xL14.5mm Through Hole Resistors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Resistors/Through Hole Resistors | |
| Manufacturer | TT Electronics | |
| Package | Through Hole,D4.3xL14.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533211000 |
| USHTS | 8533210020 |
| TARIC | 8533210000 |
| CAHTS | 8533210000 |
| BRHTS | 85332110 |
| INHTS | 85332111 |
| MXHTS | 8533.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.6667 | $ 0.67 |
200+ | $ 0.2667 | $ 53.34 |
500+ | $ 0.2572 | $ 128.60 |
1,000+ | $ 0.254 | $ 254.00 |
Standard Packaging 4000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$