muRata #B953AS-101M=P3
| Manufacturer | |
| MPN | #B953AS-101M=P3 |
| LCSC Part # | C2047362 |
| Packaging | SMD,12.8x12.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 100uH 1.4A 170mΩ SMD,12.8x12.8mm |
| Description | 1.4A 100uH ±20% 1.5A 170mΩ SMD,12.8x12.8mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | muRata | |
| Packaging | SMD,12.8x12.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.8283 | $ 0.83 |
10+ | $ 0.679 | $ 6.79 |
30+ | $ 0.6035 | $ 18.11 |
100+ | $ 0.5296 | $ 52.96 |
500+ | $ 0.4858 | $ 242.90 |
1,000+ | $ 0.4617 | $ 461.70 |
Standard Packaging 500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$