ZETTLER BV301S12010
| Manufacturer | |
| MPN | BV301S12010 |
| LCSC Part # | C20169535 |
| Packaging | DIP-6P,32.8x27.8mm |
| Customer # | |
| Description | 12V 83mA 115V DIP-6P,32.8x27.8mm Power Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Power Transformers | |
| Manufacturer | ZETTLER | |
| Packaging | DIP-6P,32.8x27.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504321000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 15 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 4.2118 | $ 4.21 |
195+ | $ 1.6814 | $ 327.87 |
495+ | $ 1.6252 | $ 804.47 |
1,005+ | $ 1.5979 | $ 1605.89 |
Standard Packaging 15/Full
Tube | ||
Better price for more quantity?
$