ZETTLER AH20020
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | AH20020 |
| LCSC Part # | C20169503 |
| Package | DIP-6P,35.2x29.8mm |
| Customer # | |
| Description | 115V DIP-6P,35.2x29.8mm Power Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Power Transformers | |
| Manufacturer | ZETTLER | |
| Package | DIP-6P,35.2x29.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504321000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 20 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 5.1564 | $ 5.16 |
200+ | $ 2.0579 | $ 411.58 |
500+ | $ 1.9886 | $ 994.30 |
1,000+ | $ 1.9555 | $ 1955.50 |
Standard Packaging 20/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$