EATON POEB1FB1V13W2X5
| Manufacturer | |
| MPN | POEB1FB1V13W2X5 |
| LCSC Part # | C20075819 |
| Packaging | SMD-10P,22.3x17.3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 1.5kV 36~57V SMD-10P,22.3x17.3mm Switching Converter, SMPS Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Switching Converter, SMPS Transformers | |
| Manufacturer | EATON | |
| Packaging | SMD-10P,22.3x17.3mm | |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV | |
| Primary Side Voltage | 36~57V |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 250 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 0.4947 | $ 0.49 |
| 250+ | $ 0.1989 | $ 49.73 |
| 500+ | $ 0.1924 | $ 96.20 |
| 1,000+ | $ 0.1875 | $ 187.50 |
Standard Packaging250/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504321000 |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504321000 |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |

