MOLEX 150310209
| Manufacturer | |
| MPN | 150310209 |
| LCSC Part # | C19814824 |
| Packaging | P=0.30mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | P=0.30mm Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables Assemblies RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Cable Assemblies/Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables Assemblies | |
| Manufacturer | MOLEX | |
| Packaging | P=0.30mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 50
50 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 1.8478 | $ 1.85 |
| 10+ | $ 1.8108 | $ 18.11 |
| 30+ | $ 1.7866 | $ 53.60 |
| 100+ | $ 1.7609 | $ 176.09 |
Standard Packaging1000/Full Bag | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8544491100 |
| USHTS | 8544493040 |
| TARIC | 8544499100 |
| CAHTS | 8544490090 |
| BRHTS | 85444900 |
| INHTS | 85444910 |
| MXHTS | 8544.49.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8544491100 |
| USHTS | 8544493040 |
| TARIC | 8544499100 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8544490090 |
| BRHTS | 85444900 |
| INHTS | 85444910 |
| MXHTS | 8544.49.01 |



