MOLEX 1210230433
| Manufacturer | |
| MPN | 1210230433 |
| LCSC Part # | C19811249 |
| Packaging | P=9.40mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | P=9.40mm Sensor Cable Accessories RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Sensor Cable Accessories | |
| Manufacturer | MOLEX | |
| Packaging | P=9.40mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 300 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 15
15 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 6.6538 | $ 6.65 |
| 10+ | $ 5.7927 | $ 57.93 |
| 30+ | $ 5.2664 | $ 157.99 |
| 100+ | $ 4.8254 | $ 482.54 |
Standard Packaging300/Full Bag | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536901100 |
| USHTS | 8536908585 |
| TARIC | 8536901000 |
| CAHTS | 8536900090 |
| BRHTS | 85369010 |
| INHTS | 85369010 |
| MXHTS | 8536.90.11 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536901100 |
| USHTS | 8536908585 |
| TARIC | 8536901000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8536900090 |
| BRHTS | 85369010 |
| INHTS | 85369010 |
| MXHTS | 8536.90.11 |



