MOLEX 1210120107
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | 1210120107 |
| LCSC Part # | C19804725 |
| Package | P=11.00mm |
| Customer # | |
| Description | P=11.00mm Industrial Automation Accessories RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Industrial Automation and Controls/Industrial Automation Accessories | |
| Manufacturer | MOLEX | |
| Package | P=11.00mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536901100 |
| USHTS | 8536908585 |
| TARIC | 8536901000 |
| CAHTS | 8536900090 |
| BRHTS | 85369010 |
| INHTS | 85369010 |
| MXHTS | 8536.90.11 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 10 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
10
10
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 3.3013 | $ 3.30 |
10+ | $ 3.2351 | $ 32.35 |
30+ | $ 3.1915 | $ 95.75 |
100+ | $ 3.1479 | $ 314.79 |
Standard Packaging 10/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$