MOLEX 1721860009
| Manufacturer | |
| MPN | 1721860009 |
| LCSC Part # | C19801835 |
| Packaging | P=7.65mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | P=7.65mm Specialized RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Integrated Circuits (ICs)/Interface/Specialized | |
| Manufacturer | MOLEX | |
| Packaging | P=7.65mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 17.6995 | $ 17.70 |
| 200+ | $ 7.0633 | $ 1412.66 |
| 500+ | $ 6.8268 | $ 3413.40 |
| 1,000+ | $ 6.7094 | $ 6709.40 |
Standard Packaging1/Full Tray | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536901100 |
| USHTS | 8536908585 |
| TARIC | 8536901000 |
| CAHTS | 8536900090 |
| BRHTS | 85369010 |
| INHTS | 85369010 |
| MXHTS | 8536.90.11 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536901100 |
| USHTS | 8536908585 |
| TARIC | 8536901000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8536900090 |
| BRHTS | 85369010 |
| INHTS | 85369010 |
| MXHTS | 8536.90.11 |

