HANRUN(Zhongshan HanRun Elec) HR682412E
| Manufacturer |
HANRUN(Zhongshan HanRun Elec)
Asian Brands |
| Mfr. Part # | HR682412E |
| LCSC Part # | C19724784 |
| Package | SMD-24P,17.8x9.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 10/100/1000BASE-T Single Port Magnetics Module |
| Description | 1.5kV 10/100/1000 Base-T SMD-24P,17.8x9.5mm Pulse Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Pulse Transformers | |
| Manufacturer | HANRUN(Zhongshan HanRun Elec) | |
| Package | SMD-24P,17.8x9.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 28 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
3
3
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 2.394 | $ 2.39 |
10+ | $ 2.0179 | $ 20.18 |
28+ | $ 1.8339 | $ 51.35 |
112+ | $ 1.5923 | $ 178.34 |
504+ | $ 1.4835 | $ 747.68 |
1,008+ | $ 1.4355 | $ 1446.98 |
Standard Packaging 28/Full
Tube | ||
Better price for more quantity?
$