TT Electronics HM42-30001LFTR
| Manufacturer | |
| MPN | HM42-30001LFTR |
| LCSC Part # | C19541969 |
| Packaging | SMD-6P,11.7x8.6mm |
| Customer # | |
| Description | 1:1:1 SMD-6P,11.7x8.6mm Pulse Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Pulse Transformers | |
| Manufacturer | TT Electronics | |
| Packaging | SMD-6P,11.7x8.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
Not available now