BOURNS 2101-V
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | 2101-V |
| LCSC Part # | C19283877 |
| Package | Through Hole,D=21.8mm |
| Customer # | |
| Description | ±15% Through Hole,D=21.8mm Fixed Inductors |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | BOURNS | |
| Package | Through Hole,D=21.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 154 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 4.283 | $ 4.28 |
154+ | $ 1.7099 | $ 263.32 |
462+ | $ 1.6523 | $ 763.36 |
924+ | $ 1.6234 | $ 1500.02 |
Standard Packaging 154/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$