PULSE P0584ANL
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | P0584ANL |
| LCSC Part # | C19192912 |
| Package | Through Hole,20.6x12.2mm |
| Customer # | |
| Description | Through Hole,20.6x12.2mm Specialty Transformers RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Specialty Transformers | |
| Manufacturer | PULSE | |
| Package | Through Hole,20.6x12.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 80 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
754
754
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 2.9633 | $ 2.96 |
10+ | $ 2.4877 | $ 24.88 |
30+ | $ 2.3522 | $ 70.57 |
80+ | $ 2.0475 | $ 163.80 |
480+ | $ 1.9089 | $ 916.27 |
800+ | $ 1.8492 | $ 1479.36 |
Standard Packaging 80/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$