PULSE P0584ANL
| Manufacturer | |
| MPN | P0584ANL |
| LCSC Part # | C19192912 |
| Packaging | Through Hole,20.6x12.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Through Hole,20.6x12.2mm Specialty Transformers RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Specialty Transformers | |
| Manufacturer | PULSE | |
| Packaging | Through Hole,20.6x12.2mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 80 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 733
733 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 2.9633 | $ 2.96 |
| 10+ | $ 2.4877 | $ 24.88 |
| 30+ | $ 2.3522 | $ 70.57 |
| 80+ | $ 2.0475 | $ 163.80 |
| 480+ | $ 1.9089 | $ 916.27 |
| 800+ | $ 1.8492 | $ 1479.36 |
Standard Packaging80/Full Tray | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |



