HCI HCCF2-455.000-LTWCGL
| Manufacturer |
HCI
Asian Brands |
| MPN | HCCF2-455.000-LTWCGL |
| LCSC Part # | C19186014 |
| Packaging | SMD-4P,11.9x7.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CERAMIC FILTER SMD 6.5x6.0 to 8.5x7.5 PACKAGE |
| Description | 5dB 4.5kHz Bandpass Filter SMD-4P,11.9x7.5mm Ceramic Filters RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Ceramic Filters | |
| Manufacturer | HCI | |
| Packaging | SMD-4P,11.9x7.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
394
394
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.8976 $ 0.7720 | $ 0.77 |
10+ | $ 0.7232 $ 0.6220 | $ 6.22 |
30+ | $ 0.6361 $ 0.5471 | $ 16.41 |
100+ | $ 0.5489 $ 0.4721 | $ 47.21 |
500+ | $ 0.4972 $ 0.4276 | $ 213.80 |
1,000+ | $ 0.4698 $ 0.4041 | $ 404.10 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$