Worldsemi WS2812D-F5
| Manufacturer |
Worldsemi
Asian Brands |
| Mfr. Part # | WS2812D-F5 |
| LCSC Part # | C190565 |
| Package | Through Hole,D=5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Intelligent control through-hole LED integrated light source |
| Description | Through Hole,D=5mm LED Addressable, Specialty RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED Addressable, Specialty | |
| Manufacturer | Worldsemi | |
| Package | Through Hole,D=5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8541410090 |
| USHTS | 8541410000 |
| TARIC | 8541410000 |
| CAHTS | 8541410000 |
| BRHTS | 85414124 |
| INHTS | 85414100 |
| MXHTS | 8541.40.03 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
23,230
23,230
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1858 | $ 0.93 |
50+ | $ 0.1413 | $ 7.07 |
150+ | $ 0.1222 | $ 18.33 |
500+ | $ 0.0984 | $ 49.20 |
2,500+ | $ 0.0878 | $ 219.50 |
5,000+ | $ 0.0814 | $ 407.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$