HANRUN(Zhongshan HanRun Elec) HR641680E
| Manufacturer |
HANRUN(Zhongshan HanRun Elec)
Asian Brands |
| MPN | HR641680E |
| LCSC Part # | C189555 |
| Packaging | SMD-16P,12.7x9.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | LAN XFMR 1:1 SMD |
| Description | LAN Transformer 1:1 Surface Mount-16P,12.7x9.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Pulse Transformers | |
| Manufacturer | HANRUN(Zhongshan HanRun Elec) | |
| Packaging | SMD-16P,12.7x9.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 650 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
251,289
251,289
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.4646 | $ 0.46 |
10+ | $ 0.3646 | $ 3.65 |
30+ | $ 0.3162 | $ 9.49 |
100+ | $ 0.2711 | $ 27.11 |
650+ | $ 0.2501 | $ 162.57 |
1,300+ | $ 0.242 | $ 314.60 |
Standard Packaging 650/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$