STEIPU STHW4-DU-HS3001X510
| Manufacturer |
STEIPU
Asian Brands |
| Mfr. Part # | STHW4-DU-HS3001X510 |
| LCSC Part # | C18548289 |
| Package | SMD,30x1.5x1.0mm |
| Customer # | |
| Description | H62 brass 30*1.5*1mm SMD,30x1.5x1.0mm Industrial Automation Accessories RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Industrial Automation and Controls/Industrial Automation Accessories | |
| Manufacturer | STEIPU | |
| Package | SMD,30x1.5x1.0mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 5000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
10,110
10,110
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.068 $ 0.0646 | $ 0.32 |
50+ | $ 0.064 $ 0.0608 | $ 3.04 |
1,000+ | $ 0.0539 $ 0.0513 | $ 51.30 |
5,000+ | $ 0.0519 $ 0.0494 | $ 247.00 |
Standard Packaging 5000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$