PULSE HX0068ANLT
| Manufacturer | |
| MPN | HX0068ANLT |
| LCSC Part # | C183640 |
| Packaging | SMD,12.7x8.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | LAN XFMR 1:1 SMD |
| Description | LAN Transformer 1:1 Surface Mount,12.7x8.8mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Pulse Transformers | |
| Manufacturer | PULSE | |
| Packaging | SMD,12.7x8.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,211
2,211
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.4052 | $ 1.41 |
10+ | $ 1.1254 | $ 11.25 |
30+ | $ 0.9718 | $ 29.15 |
100+ | $ 0.8635 | $ 86.35 |
500+ | $ 0.7859 | $ 392.95 |
1,000+ | $ 0.7519 | $ 751.90 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$