RUILON 3R090A-5S
| Manufacturer |
RUILON
Asian Brands |
| MPN | 3R090A-5S |
| LCSC Part # | C18342 |
| Packaging | SMD,7.5x5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | GDT 90V 5kA 3 POLE SMD |
| Description | Gas Discharge Tube 90V 5kA ±20% 3 POLE Surface Mount,5x7.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Gas Discharge Tube Arresters (GDT) | |
| Manufacturer | RUILON | |
| Packaging | SMD,7.5x5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504109000 |
| USHTS | 8504100000 |
| TARIC | 8504108090 |
| CAHTS | 8504100000 |
| BRHTS | 85041000 |
| INHTS | 85041090 |
| MXHTS | 8504.10.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
8,695
8,695
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.6192 $ 0.5883 | $ 2.94 |
50+ | $ 0.4882 $ 0.4638 | $ 23.19 |
150+ | $ 0.4252 $ 0.4040 | $ 60.60 |
1,000+ | $ 0.3072 $ 0.2919 | $ 291.90 |
2,000+ | $ 0.291 $ 0.2765 | $ 553.00 |
5,000+ | $ 0.2813 $ 0.2673 | $ 1336.50 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$