LANSON LS-601
| Manufacturer |
LANSON
Asian Brands |
| MPN | LS-601 |
| LCSC Part # | C182321 |
| Packaging | Through Hole,P=7.5mm |
| Customer # | |
| Description | Cylindrical 15A Clip Through Hole,P=7.5mm Fuseholders RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Fuseholders | |
| Manufacturer | LANSON | |
| Packaging | Through Hole,P=7.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8536100000 |
| USHTS | 8536100040 |
| TARIC | 8536109010 |
| CAHTS | 8536100000 |
| BRHTS | 85361000 |
| INHTS | 85361010 |
| MXHTS | 8536.10.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
20,720
20,720
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0447 | $ 0.45 |
100+ | $ 0.0353 | $ 3.53 |
300+ | $ 0.0307 | $ 9.21 |
2,000+ | $ 0.0272 | $ 54.40 |
4,000+ | $ 0.0243 | $ 97.20 |
10,000+ | $ 0.0229 | $ 229.00 |
Standard Packaging 2000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$