TST TZ3330A
| Manufacturer |
TST
Asian Brands |
| MPN | TZ3330A |
| LCSC Part # | C18221404 |
| Packaging | SMD2016-4P |
| Customer # | |
| Key Attributes | CRYSTAL 26MHz 6.8pF SMD |
| Description | Crystal 26MHz ±10ppm 6.8pF SMD2016-4P |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Crystals, Oscillators, Resonators/Crystals | |
| Manufacturer | TST | |
| Packaging | SMD2016-4P |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541600000 |
| USHTS | 8541600080 |
| TARIC | 8541600000 |
| CAHTS | 8541600010 |
| BRHTS | 85416010 |
| INHTS | 85416000 |
| MXHTS | 8541.60.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,170
2,170
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1029 | $ 0.51 |
50+ | $ 0.0806 | $ 4.03 |
150+ | $ 0.0695 | $ 10.43 |
500+ | $ 0.0611 | $ 30.55 |
3,000+ | $ 0.0544 | $ 163.20 |
6,000+ | $ 0.0511 | $ 306.60 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$