EVERLIGHT ITR8307/L24/TR8
| Manufacturer | |
| MPN | ITR8307/L24/TR8 |
| LCSC Part # | C181894 |
| Packaging | SMD-4P,3.4x2.7mm |
| Customer # | |
| Description | SMD-4P,3.4x2.7mm Reflective - Analog Output RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Optical Sensors/Reflective - Analog Output | |
| Manufacturer | EVERLIGHT | |
| Packaging | SMD-4P,3.4x2.7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541490000 |
| USHTS | 8541491010 |
| TARIC | 8541490000 |
| CAHTS | 8541490090 |
| BRHTS | 85414900 |
| INHTS | 85414900 |
| MXHTS | 8541.40.02 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,510
2,510
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.252 | $ 1.26 |
50+ | $ 0.1987 | $ 9.94 |
150+ | $ 0.1758 | $ 26.37 |
1,000+ | $ 0.1473 | $ 147.30 |
2,000+ | $ 0.1346 | $ 269.20 |
5,000+ | $ 0.127 | $ 635.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$