Shun Xiang Nuo SMMS0530-100M
| Manufacturer |
Shun Xiang Nuo
Asian Brands |
| Mfr. Part # | SMMS0530-100M |
| LCSC Part # | C181721 |
| Package | SMD,5.5x5.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 10uH 3.2A 125mΩ SMD,5.5x5.2mm |
| Description | 3.2A 10uH 3.5A 125mΩ ±20% SMD,5.5x5.2mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Shun Xiang Nuo | |
| Package | SMD,5.5x5.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
65,895
65,895
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.111 | $ 0.56 |
50+ | $ 0.0889 | $ 4.45 |
150+ | $ 0.0775 | $ 11.63 |
500+ | $ 0.0682 | $ 34.10 |
2,000+ | $ 0.0649 | $ 129.80 |
4,000+ | $ 0.0627 | $ 250.80 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$