VISHAY RNC55J6343FSR36
| Manufacturer | |
| MPN | RNC55J6343FSR36 |
| LCSC Part # | C1815895 |
| Packaging | Through Hole,D2.4xL6.4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | RES 634kΩ ±1% 0.125W Through Hole,D2.4xL6.4mm |
| Description | 634kΩ ±1% 125mW Through Hole,D2.4xL6.4mm Metal Film Resistor |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Resistors/Through Hole Resistors | |
| Manufacturer | VISHAY | |
| Packaging | Through Hole,D2.4xL6.4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533211000 |
| USHTS | 8533210020 |
| TARIC | 8533210000 |
| CAHTS | 8533210000 |
| BRHTS | 85332110 |
| INHTS | 85332111 |
| MXHTS | 8533.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 5000 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.4127 | $ 1.41 |
200+ | $ 0.547 | $ 109.40 |
500+ | $ 0.528 | $ 264.00 |
1,000+ | $ 0.5185 | $ 518.50 |
Standard Packaging 5000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$