Guangdong Hottech 9926A
| Manufacturer |
Guangdong Hottech
Asian Brands |
| Mfr. Part # | 9926A |
| LCSC Part # | C181101 |
| Package | SOP-8 |
| Customer # | |
| Key Attributes | MOSFET N-CH ARR 20V 7A SOP-8 |
| Description | N-Channel Array 20V 7A 2W Surface Mount SOP-8 |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Discrete Semiconductors/FETs, MOSFETs/Single FETs, MOSFETs | |
| Manufacturer | Guangdong Hottech | |
| Package | SOP-8 |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8541290000 |
| USHTS | 8541290095 |
| TARIC | 8541290000 |
| CAHTS | 8541290000 |
| BRHTS | 85412910 |
| INHTS | 85412900 |
| MXHTS | 8541.29.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,160
2,160
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0677 $ 0.0644 | $ 0.64 |
100+ | $ 0.0551 $ 0.0524 | $ 5.24 |
300+ | $ 0.0488 $ 0.0464 | $ 13.92 |
3,000+ | $ 0.0397 $ 0.0378 | $ 113.40 |
6,000+ | $ 0.036 $ 0.0342 | $ 205.20 |
9,000+ | $ 0.0341 $ 0.0324 | $ 291.60 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$