PANASONIC 2R5TPE330MAZB
| Manufacturer | |
| MPN | 2R5TPE330MAZB |
| LCSC Part # | C178370 |
| Packaging | SMD,3.5x2.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP TANT 330uF ±20% 2.5V |
| Description | 330uF ±20% 2.5V Tantalum Capacitors 35mΩ@100kHz |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Tantalum - Polymer Capacitors | |
| Manufacturer | PANASONIC | |
| Packaging | SMD,3.5x2.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532211000 |
| USHTS | 8532210080 |
| TARIC | 8532210000 |
| CAHTS | 8532210010 |
| BRHTS | 85322119 |
| INHTS | 85322100 |
| MXHTS | 8532.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
761
761
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.574 | $ 0.57 |
10+ | $ 0.4676 | $ 4.68 |
30+ | $ 0.4224 | $ 12.67 |
100+ | $ 0.366 | $ 36.60 |
500+ | $ 0.2967 | $ 148.35 |
1,000+ | $ 0.2806 | $ 280.60 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$