muRata 32101C
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | 32101C |
| LCSC Part # | C17699502 |
| Package | Through Hole-4P,21.5x10mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 100uH 1.4A 77mΩ Through Hole-4P,21.5x10mm |
| Description | 1.4A 100uH ±15% 77mΩ Through Hole-4P,21.5x10mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | muRata | |
| Package | Through Hole-4P,21.5x10mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 60 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.2421 | $ 1.24 |
180+ | $ 0.4962 | $ 89.32 |
480+ | $ 0.4804 | $ 230.59 |
1,020+ | $ 0.4709 | $ 480.32 |
Standard Packaging 60/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$