Tamura Corporation MET-24
| Manufacturer | |
| MPN | MET-24 |
| LCSC Part # | C17679040 |
| Packaging | DIP,10.4x7.9mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | DIP,10.4x7.9mm Audio Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Audio Transformers | |
| Manufacturer | Tamura Corporation | |
| Packaging | DIP,10.4x7.9mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 550 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 22.0446 | $ 22.04 |
| 200+ | $ 8.7957 | $ 1759.14 |
| 550+ | $ 8.5019 | $ 4676.05 |
| 1,100+ | $ 8.3565 | $ 9192.15 |
Standard Packaging550/Full Tube | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |

