OSRAM KW H4L531.TE-Z6RF6-EBVFFCBB46-4LZL
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | KW H4L531.TE-Z6RF6-EBVFFCBB46-4LZL |
| LCSC Part # | C17672411 |
| Package | SMD,5.3x3.8mm |
| Customer # | |
| Description | 12.9V White -40℃~+125℃ SMD,5.3x3.8mm LED White Lighting RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED White Lighting | |
| Manufacturer | OSRAM | |
| Package | SMD,5.3x3.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
50
50
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 6.9666 | $ 6.97 |
10+ | $ 6.0438 | $ 60.44 |
30+ | $ 5.4825 | $ 164.48 |
100+ | $ 5.0107 | $ 501.07 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$