Tamura Corporation 3FL34-170
| Manufacturer | |
| MPN | 3FL34-170 |
| LCSC Part # | C17664571 |
| Packaging | DIP-8P,47.6x39.6mm |
| Customer # | |
| Description | DIP-8P,47.6x39.6mm Power Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Power Transformers | |
| Manufacturer | Tamura Corporation | |
| Packaging | DIP-8P,47.6x39.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504321000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 90 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 24.0248 | $ 24.02 |
180+ | $ 9.5871 | $ 1725.68 |
540+ | $ 9.2665 | $ 5003.91 |
990+ | $ 9.1077 | $ 9016.62 |
Standard Packaging 90/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$