Johanson Dielectrics 2450BM14A0002001T
| Manufacturer | |
| MPN | 2450BM14A0002001T |
| LCSC Part # | C17653029 |
| Packaging | SMD-6P,1.6x0.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 2.45 GHz Impedance Matched Balun-Filter |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/Balun | |
| Manufacturer | Johanson Dielectrics | |
| Packaging | SMD-6P,1.6x0.8mm | |
| Amplitude Balance (Max) | 3.5dB | |
| Return Loss(Min) | 9.5dB | |
| Phase Difference | 160°@±15° | |
| Frequency Range | 2.4GHz~2.5GHz | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50Ω:100Ω | |
| Insertion Loss | 2dB |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Notify Me
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 1.4139 | $ 1.41 |
| 10+ | $ 1.3829 | $ 13.83 |
| 30+ | $ 1.3628 | $ 40.88 |
| 100+ | $ 1.3427 | $ 134.27 |
Standard Packaging4000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |

