Bel Fuse 34-170-LPI
| Manufacturer | |
| MPN | 34-170-LPI |
| LCSC Part # | C17631966 |
| Packaging | Through Hole-8P,60.2x42.1mm |
| Customer # | |
| Description | Through Hole-8P,60.2x42.1mm Power Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Power Transformers | |
| Manufacturer | Bel Fuse | |
| Packaging | Through Hole-8P,60.2x42.1mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504321000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 48 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 35.9871 | $ 35.99 |
192+ | $ 14.3591 | $ 2756.95 |
480+ | $ 13.879 | $ 6661.92 |
1,008+ | $ 13.6427 | $ 13751.84 |
Standard Packaging 48/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$