TDK ECO2017SEO-D02V016
| Manufacturer | |
| MPN | ECO2017SEO-D02V016 |
| LCSC Part # | C17606048 |
| Packaging | DIP-8P,22.5x19.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 3kV 80~144V DIP-8P,22.5x19.5mm Switching Converter, SMPS Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Switching Converter, SMPS Transformers | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | DIP-8P,22.5x19.5mm | |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV | |
| Primary Side Voltage | 80~144V |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 210 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 2.7777 | $ 2.78 |
| 210+ | $ 1.1095 | $ 233.00 |
| 420+ | $ 1.0714 | $ 449.99 |
| 1,050+ | $ 1.054 | $ 1106.70 |
Standard Packaging210/Full Bag | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504321000 |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504321000 |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |

